Unutulmaz Film Replikleri, Film Replikleri

Unutulmaz Film Replikleri, Film Replikleri

Yayın Tarihi: 31.10.2020 02:35:52 | Gösterim: 107 | Yorum: 0


Kendime yalan soylediğimden beri kimseye güvenmiyorum. (Dom Za Vesanje)

Cinsel obje olmamak icin o kadar cok ugrasip kendimi gostermemeye calistim ki sonunda gorunmez oldum (The Life Of David Gale)

Birkaç yumruk yiyip, camdan yapılmış olmadığınızı anladığınızda sınırlarınızı zorlamadan yaşadığınızı hissedemezsiniz (Green Street Holigans)

Koridorları sevdim, ceza istediği kadar uzun olsun yeter ki koridorlar kısa olmasın. insan bi kere yürümeye durdumuydu her şeyleri unutur, çünkü; volta cezanın törpüsüdür. (Tatar Ramazan)

Tanrıyı güldürmek istiyorsan, ona planlarından bahset (Amores Perros)

Şeytanın yaptığı en büyük kötülük tüm dünyayı yaşamadığına inandırmaktır (Olağan Şüpheliler)

Öfke bir yüktür, hayat sürekli kızgın yaşanmıcak kadar kısadır. buna kesinlikle değmez (American History X)

İnsanlar büyüdükçe hayalleri küçülür mü, baba? (Babam ve Oğlum)

Yapan kadar, bilip de susan da suçludur! (Ulak)

Çocuklarını meydana getirir gözünden bile sakınırsın , büyüyene dek altını değiştirsin , hasta olduğunda delice hastane ararsın , başucundan bir an ayrılmazsın , yemezsin yedirir,giymezsin giydirirsin , bin türlü fedakarlıkla büyütürsün ; sonra da büyüdüğünde seni alzheimer olmakla suçlarlar. (Woody Allen)

Anneler, babalar küçücük yüreklerine onlarca evlat torun sığdırırken, evlatlar kocaman apartman dairelerinin küçücük bir köşesine anne babalarını sığdıramıyorlar. (Beyaz Melek)

Bütün umutlarımı kaybetim artık özgürüm...bu yüzden her akşam ölüyor ve her sabah yeniden doğuyorum. (Fight Club)Etiketler: film replikleri,filmlerden replikler,film replik,film sözleri,en iyi film replikleri

Yorumlar (0)


Popüler Sözler