En Güzel Günaydın Mesajları

En Güzel Günaydın Mesajları

Yayın Tarihi: 24.09.2020 00:33:36 | Gösterim: 172 | Yorum: 0


Dünyanız mutIu hayaIIeriniz tatIı oIsun. GönIünüze huzur doIsun mutIuIukIar ömrünüzce, her şey gönIünüzce oIsun. Günaydın.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadınğım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaysın hayatmın anlamı.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.

Etkileyici Günaydın Mesajları

Her sabah uyandığım da yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün de rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.

Yeni bir gün yepyeni güzellikler getirsin sana…

Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı... Günaydın Sevgilim.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Şu hayatta sahip olup olabileceğim en güzel şey sensin. Bunun ise en büyük kanıtı yanımda uyanıyor olman. Günaydın hayatım.Etiketler: güzel sözler,guzel sozler,güzel sözleri,guzel sözler,anlamlı sözler,güzel anlamlı sözler,anlamlı sözler

Yorumlar (0)


Popüler Sözler